ELEKTRO TECHNIK JUNIOR (30-35.000 Kč)
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Máte vystudovanou střední školu elektrotechnického oboru? Zajímáte se o oblast automatizace, silnoproud nebo slaboproudu?

Jste typ, který pracuje raději v kanceláři a má rád "čistou práci"? Chcete pracovat pro menší mladý kolektiv úspěšné společnosti?

Pak nám zašlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici : ELEKTRO TECHNIK JUNIOR (30-35.000 Kč)

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Spolupráce na návrhu jednodušších technických řešení
  • Spolupráce na návrhu technických řešení
  • Komunikace s dodavateli / zákazníky
  • Spolupráce se zkušenějšími kolegy
  • CO POŽADUJEME?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického oborou
  • Technické myšlení
  • Zájem o oblast elektrotechniky, kutilství, bastlení
  • Anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou
  • CO NABÍZÍME?

  • Práci na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené + navíc 3 SD
  • Finanční bonusy 2x ročně
  • Možnost slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování
  • Zdarma nápoje (čaj, káva, voda)
  • Pravidelné teambuildingové akce (motokáry, bowling..)
  • A když už jsme unavení, zahrajeme si na firmě stolní fotbálek : -)
  • Nástup možný ihned / dle domluvy
  • Místo výkonu práce : Brno - město
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.