FAKULTA STROJNÍ - ASISTENT, ODBORNÝ ASISTENT NA KATEDRU STROJÍRENSKÉ TECHNOLOGIE - OBOR ZPRACOVÁNÍ PLASTŮ (2 POZICE) A OBOR TVÁŘENÍ KOVŮ (1 POZICE)
TUL
Liberec, CZ
před 4 dny
source : Prehled-Prace

CHARAKTER : pedagogická, vědeckovýzkumná a publikační činnost, sebevzdělávací aktivity, realizace projektů, samostatné řešení vědeckých, výzkumných a vývojových úkolů podle definovaných cílů, vedení Bc.

a diplom. prací. DOVEDNOSTI : způsobilost pro vědecko-výzkumnou a pedagog. činnost, schopnost systematické práce. VZDĚLÁNÍ : VŠ vzdělání, výhodou je akademicko-

vědecký titul či hodnost (Ph.D., Dr., CSc. DrSc.) v příslušném nebo blízkém vědním oboru, praxe v oboru zpracování plastů a tváření kovů.

PRAC. POMĚR : 2x100% úv. na pozici asistent / odb. asistent - obor zpracování plastů, 1x 80% úv.na pozici asistent / odb.

asistent na obor tváření kovů, prac. sml. -na dobu určitou 1 rok, další prodloužení po dohodě. NÁSTUP : říjen 2019 / dle dohody, mzd.

zařazení A2,A3 dle vnitř. mzd. předpisu a dosažené věd. hodnosti. K přihlášce do VŘ musí být přiloženy tyto dokumenty : stručný životopis, stručná charakteristika dosavadní odborné, vědecké a výzkumné činnosti, seznam publikovaných odborných prací s příp.

ohlasy, doklady o ukončeném vzdělání, příp. doklady o odborné způsobilosti a členství v odborných společnostech, příp. hodnocení z předch.

pracoviště. Přihlášku doručte e-mailem (volnamista tul.cz) nebo poštou nejpozději do 10.10.2019. Výběr. řízení je od 10.

09.2019 zveřejněno na úřední desce TUL.

Pružná pracovní doba

Typ pracovního poměru / úvazku :

Firma : TUL - Fakulta strojní

Kontaktní osoba : Ing. Alena Šírková

tel :

e-mail : volnamista tul.cz

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost