Principal Controls Engineer
Ricardo Prague s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Kontakt : Martínková Marcela, tel. : 221729150 od 9 : 00 do 16 : 00, e-mail : marcela.martinkova ricardo.comNáplň práce : Budete vést technické týmy a realizovat klientské projekty : - Technické vedení týmů inženýrů podílejících se na vývoji řídicích řešení.

 • přímá komunikace s klienty v technických otázkách- Zaměříte se na včasné a rozpočtové plnění projektů- Technická jednání s klienty a podpora obchodních jednání- Řízení dalšího zavádění postupů kvality a validačních procesů- Podpora prodejních týmů při rozvoji tržních příležitostí prostřednictvím interakce s klienty, podpory návrhů a tvorby plánu postupu- Řízení vývoje budoucích produktů a služebPožadujeme : Technické vzdělání v automobilovém průmyslu a několikaletou zkušenost s úspěšnou realizací projektů v oblasti řízení, v rámci OEM nebo Tier 1, včetně vedení týmů inženýrů : - Minimální vzdělání v oboru souvisejícím s inženýringem nebo vědou (např.
 • elektrotechnika a elektronika, strojírenství, fyzika, informatika, softwarové inženýrství, matematika, řídicí technika).

 • Rozsáhlé technické zkušenosti v oblasti řídicích systémů pro příslušné aplikace, jako jsou : hnací ústrojí xEV, výkonová elektronika, motory a pohony, motory, převodovky, systémy řízení baterií, pokročilé tepelné systémy, systémy palivových článků, OBD atd.
 • včetně prokazatelné schopnosti vést týmy při realizaci projektů- Rozsáhlé znalosti systémů automobilových hnacích ústrojí- Analytický přístup k vývoji řídicích algoritmů v automobilovém prostředí- Plynulá znalost vývojových jazyků založených na modelech, zejména Matlab / Simulink- Schopnost školit mladší inženýry a rozvíjet tým- Snaha a odhodlání realizovat technicky náročné projekty- Obchodní povědomí pro přípravu projektů a vypracování návrhů- Alespoň středně pokročilá úroveň angličtiny (každodenní používání a komunikace s rodilými mluvčími), čeština není podmínkouZaměstnanecké výhody : Stravenkový paušál, příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na důchodové a životní pojištění, jazykové kurzy, prostředí mezinárodní firmy atd.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost