TECHNICKÝ KONZULTANT / SPECIALISTA NABÍDEK - automotive
Stimul - personální poradenství
Praha-Záběhlice, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz

Pro středně velkou strojírenskou, výrobní společnosti, která dodává lisované a svařované komponenty především do automobilového průmyslu, hledáme šikovného kandidáta nebo kandidátku.

Nabízíme pracovní pozici : TECHNICKÝ KONZULTANT / SPECIALISTA NABÍDEK - automotiveHlavním úkolem bude spolupráce se zákazníky z automobilového sektoru a reagovat na jejich poptávky pro výrobu komponent a dílů.

Budete úzce spolupracovat s nákupními oddělení výrob nebo s technickými manažery či lidmi z TPV. Zajímají je vaše technické výrobní možnosti, termíny dodávek a výrobní ceny.

Hlavní úkoly na pozici budou : zpracování reakcí na poptávku a sledování vývoje na straně klienta sestavení ceny či variant možností dle získaných parametrů od zákazníka, charakteru provozu a nároků na výkon, typ zařízení apod.

péče o stálé zákazníky - soustavná spolupráce s jejich interními odděleními - nákupem, výrobou a TPVpráce s technickou dokumentací především strojařského charakteru - lisování, svařovánídetailnější popis technických komponent do nabídkového návrhuMáme zájem o kandidáty se začínající zkušeností, stejně jako o zkušené technicko / obchodnické seniory.

Požadujeme : SŠ / VŠ technického charakteruschopnost jednat se zákazníky o technických možnostech, ale i o ceněschopnost číst technickou dokumentacizpracovávat nabídky a vést evidenci poptávekuživatelská znalost práce na PC - Word, Excel, PowerPointpráce v IS SAP výhodouznalost angličtinyNabízíme : K dispozici systém benefitů : penzijní připojištěnízávodní stravovánízajištěná zdravotní péčetarif pro Tmobile5 týdnů dovolenéVzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost