Dětská nebo všeobecná sestra
Dětské centrum Veská
Praha-východ, Sezemice
před 1 dnem
source : Hitprace

Místo výkonu práce Veská - Sezemice.Nástup možný IHNED.Náplň práce : péče o děti s vysokou mírou podpory umístěné na zdravotnickém oddělení.

Dětské nebo všeobecné sestry pečují o děti od 0 do 12-ti let, které jsou v zařízení dlouhodobě nebo na odlehčovacím pobytu.

Jde o děti se specifickými potřebami vyžadující intenzivní chronickou ošetřovatelskou péči. Zaměstnanci oddělení se také podílí na edukačních a zácvikových pobytech dětí s doprovázející osobou.

Nabízíme : práci na HPP v nepřetržitém provozu, plat od 25.700 Kč do 37.000 Kč podle dosažené praxe + příplatky až 5.000 Kč Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, tři dny placeného volna sick days a další benefity z FKSP, možnost dalšího vzděláváníŽivotopisy zasílejte na e-mail : personal dcveska.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost