Sociální pracovník
Péče o duševní zdraví - region Pardubice
Chrudim, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce : Chrudim Popis pracovní pozice : Práce metodami case management a psychosociální rehabilitace pro podporu zotavení lidí s dlouhodobou duševní nemocí, jako je schizofrenie nebo afektivní poruchy, Individuální práce s klientem ambulantní nebo terénní formou, Práce v týmu, s klienty ve vážnějším stavu pracuje více lidí současně, Práce s rodinou klienta a dalšími lidmi a subjekty (úřady, zaměstnavatelé, lékaři, přátelé, sousedé), Vedení skupinových aktivit, nácvik dovedností klientů Nabízíme : 1.

Zajímavou, různorodou a smysluplnou práci v organizaci s otevřenou a kreativní firemní kulturou2. Práci v malém, příjemném kolektivu 3.

Průběžné vzdělávání, podporu profesního růstu - možnost dalšího odborného rozvoje4. Intenzivní metodické vedení, systém konzultací a externí supervize5.

Práci v jednosměnném provozu od pondělí do pátku s pružnou pracovní dobou a možností administrativy z home office 6. 5 týdnů dovolené plus 3 sick days7.

Mzdu 23.000 až 28.000 Kč, příplatky za praxi a osobní ohodnoceníPožadujeme : 1.Vzdělání VŠ nebo VOŠ v oboru sociální práce a sociální pedagogiky, sociální a humanitární práce, sociálně právní činnosti, charitní a sociální činnosti2.

Řidičský průkaz skupiny B 3. Trestní bezúhonnost 4. Sociální cítění, empatie, respektující přístup k lidem s duševním onemocněním 5.

Osobnostní předpoklady : zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost, systematičnost, schopnost týmové spolupráce, psychická odolnost a dobré komunikační a organizační dovednosti Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení je profesní životopis zaslaný elektronicky.

ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : příplatek formou osobního ohodnocení, 3 sick days, 5 týdnů dovolené, podpora vzdělávání, pružná pracovní doba, možnost administrativy z home office První kontakt učiňte, prosím, na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost