Člen servisní podpory
siliXcon s.r.o.
Biskupice, Czech Republic
před 17 hodinami
source : Hitprace

Tým podpory hledá nového kolegu do svých řad, který by pomohl naším zákazníkům s používáním produktů siliXconMěl bys mít : - Dobré komunikační dovednosti v psané angličtině : Ve většině případů probíhá komunikace skrze emaily- Být rozený řešitel problémů : U zákazníků se objevují rozmanité problémy a ty budeš muset najít způsob, jak je vyřešit- Znalost elektroniky : Díky tomu, že vyrábíme kontroléry pro el.

motory, je velká pravděpodobnost, že je budeš muset umět používat : P- Pozitivní myšlení : V siliXconu jsme přátelé. chceme, aby to tak zůstalo i do budoucnaBylo by dobré mít : - Řidičák na motorku A1 (nebo vyšší) : Někdy je potřeba projet motorku, aby se přišlo na závadu- Být kutilem : Není lepší příležitosti, jak se naučit používat kontroléry, než si jeden nainstalovat do tvé motokáryBenefity- Flexibilní pracovní doba a prostředí- Přátelský kolektiv- Dynamické prostředí plné výzev- Odpovídající platové ohodnoceníZaměstnanecké výhody : Příspěvek na dovolenou, podpora vzdělávání atd.

Místo : Biskupice u Luhačovic / home officePOZN : Zájemci se hlásí e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost