Dílenský a servisní mechanik
STARLIFT s.r.o.
Bohumín
před 3 dny
source : Hitprace

Společnost STARLIFT s.r.o. se zaměřením na prodej a servis vysokozdvižných vozíků příjme na HPP dílenského a servisního mechanika Požadujeme : vyučen, SŠ výhodou se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod,.

ŘP sk. B / ŘP obsluhy VZV - výhodou, manuální zručnost a logické myšlení, komunikativnost,orientace v technické dokumentaci, praxe v oblasti oprav autom.

a zem. techniky / man.technika výhodou / , uživatelská znalost PC,časová flexibilita, samostatnost,Pracovní náplň : provádění oprav a údržby man.

techniky / diesel, LPG, elektro / na dílně a u zákazníků se zaměřením na opravy a údržbu motorové části, hydraulického systému a ostatních částí man.

technikyNabízíme : příspěvek na stravování, účast na kurzech a školeních, příspěvek na penzijní pojištění, zaměstnání v prosperující společnostiNástup možný dle dohody

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost