Inspektor Oddělení kontroly III.
Česká obchodní inspekce
Praha, Czech Republic
před 4 dny
source : Hitprace

KONTAKT : Fučík Jan Ing., tel. : 296 366 150, e-mail : jfucik coi.cz, pošta, DS : x7cab34, osobně na adrese : Štěpánská č.

p. 796 / 44, Nové Město, 110 00 Praha 1Vice info na (povinné náležitosti přihlášky do výběrového řízení) : Webové stránky : www.

coi.cz - kariérahttp : / / www.coi.cz Oznámení o vyhlášení výběrového řízení vrchní referent / rada - inspektor Oddělení kontroly I.

 • pracoviště PrahaPřihlášky nejpozději do 27. dubna 2022Obor služby 35 - ochrana spotřebiteleSlužba zahrnuje : a) zajišťuje komplexní kontrolu v provozovnách obchodu a služeb s cílem zabezpečit ochranu spotřebitele, vnitřního trhu a fiskálních zájmů státu;
 • b) kontroluje dodržování stanovených povinností zákonem 634 / 1992 Sb., o ochraně spotřebitele, v platném znění, zákonem č.

 • 64 / 1986 Sb., o ČOI, v platném znění a dalšími právními předpisy v kontrolní pravomoci ČOI;c) zjišťuje u kontrolovaných osob nedostatky, jejich příčiny a osoby odpovědné za jejich vznik nebo trvání;
 • d) provádí odběry vzorků k ověření jakosti, bezpečnosti a způsoby, zda nejsou užívány nekalé obchodní praktiky, zakazuje do zjednání náprav nákup, dodávku, prodej nebo použití výrobku nebo zboží, pokud nesplňují podmínky uvedení na vnitřní trh.

  zam. výhody : stravenky, 25 dnů dovolené, 5 dní indispozičního volna

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost