Správce aplikačního SW
Generali Česká pojišťovna
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Generali Česká pojišťovna, člen skupiny Generali, hledá vhodného kandidáta / kandidátku na pozici Administrátor provozu aplikací pro zajištění správy produkčních systémů.

Co Vás čeká?* Zajištění podpory a provozu aplikací v produkčním prostředí* Nasazování nových verzí aplikací* Analýza a pomoc při řešení nahlášených incidentů v aplikacích, rozhraních, v datech* Monitorovací činnost

 • Držení pohotovostí pro spravované aplikace### Co bychom od Vás potřebovali?* Min. SŠ vzdělání* Znalost základních Unix příkazů* Obecnou znalost databází a SQL jazyka* Znalost skriptování výhodou* Znalost AJ (využití pasivní formou)* Komunikativnost, aktivní přístup, pečlivost a samostatnost* Ochotu učit se nové věci a časovou flexibilitu### Co je pro nás výhoda?Pokud budete mít :
 • Zkušenost s aplikačními a webovými servery (WebLogic, Apache)* Znalost skriptování### Co Vám můžeme nabídnout?* Odborný rozvoj v mnoha směrech (aplikační servery, Linux)* Práce v přátelském kolektivu* Možnost a prostor učit se novým věcem* Bohatý systém benefitů (5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního / zdravotního volna, příspěvek na stravování, kafeterie, příspěvky na penzijní a životní pojištění, sportovní aktivity, slevy na produkty GČP a partnerů.
 • Doplňující informace : * Pracoviště : Praha 4 - Pankrác* Nástup : 01.01.2021Těšíme se na Vámi zaslaný strukturovaný životopis v českém jazyce.
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost