Engineer: Configuration and Release
NTT Czech Republic s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Milevská č.p. 2095 / 5, Krč, 140 00 Praha 4KONTAKT : Kadeřávková Iva, e-mail : iva.kaderavkova global.nttVyvoj, analýza a udržba nástroje, které podporují a automatizují procesy pro vydání hardwarových nebo softwarových produktů.

Tvorba instalačních skriptů a programů pro instalaci produktů. Spolupráce s projektovými týmy na určení vhodného harmonogramu sestavení a zahajování procesu sestavování.

Develops, analyzes and maintains tools that support and automate processes for hardware or software product release. Writes installation scripts and programs for installation of products.

Works with project teams to determine an appropriate build schedule and then initiates the build and packaging process.ZAM VÝHODY : Vzdělávání v rozsahu dle dohody s přímým nadřízeným.

5 týdnů dovolené.3 tzv. Sick Days ročně.Náhrada mzdy za dobu dočasné pracovní neschopnosti nad zákonem stanovenou výši náhrady mzdy do výše fixní základní mzdy po dobu dočasné pracovní neschopnosti až 21 dnů ročně.

Notebook a mobilní telefon včetně datového tarifu dle firemních standardů.Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 1.000 Kč měsíčně (po zkušební době).

Nadstandardní zdravotní péče (po zkušební době).Stravenkový paušál 55CZK.Občerstvení (káva, čaj, voda) na pracovišti zdarma.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost