Senior product owner
iflix s.r.o.
Praha-Vinohrady, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

kontakt : Monika Kissová, e-mail : monika.kissova iflix.com, prvotní kontakt emailem, místo výkonu : Koperníkova č.p.

2204 / 10 Vinohrady, Praha 2. iflix je přední mediální služba pro rozvíjející se trhy.

S umístěním ve více než 28 zemích v Asii, na Středním východě a v Africe, iflix přetváří online zábavu a nabízí tisíce hodin nejlepších filmů a televizních pořadů, zpráv a sportovního obsahu z celého světa.

Hledáme Senior Product ownera jehož hlavním úkolem bude definice a rozvoj Iflix produktů od vzniku až do uvedení do provozu v souladu se strategickými cíli Iflixu.

Podmínkou je angličtina na velmi dobré úrovni o budete zodpovědný za vedení a řízení našeho produktového portfolia o přiblížíte vedení regionální strategie pro vylepšení produktu s dostatečnými podrobnostmi pro vývoj inženýrství o budete spravovat tým Product ownerů a budete zodpovědný za vývoj a poskytování funkcí produktu, jak je stanoveno v Globální strategii produktů.

o budete zodpovědný za vytváření a udržování plánu produktů a stanovení priorit produktu o budete definovat a podporovat kreativní vizi, která bude sloužit jako podklad pro UX o efektivní spolupráce s globálními obchodními partnery, zúčastněnými stranami a vedoucími týmy o Řídit strategické směřování a prioritizaci produktů iflixu napříč různými zařízeními a následné vylepšení produktů o definovat, vytvářet a sdělovat produktové plány sladěné s obchodními cíli a průzkumem trhu, daty zákazníků a analýzou konkurence.

Dokumentovat a upřednostňovat specifikace produktu včetně cílů, případů použití, uživatelských příběhů a obchodních požadavků

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost