Sociální pracovník/pracovnice
Klinika VŠEM, s.r.o.
Praha-Stodůlky, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Nabízíme smysluplnou práci v nově vnikajícím zařízení seniorského centra. Požadujeme vzdělání odpovídající požadavkům na odbornou způsobilost k výkonu sociálního pracovníka dle 110 zákona č.

108 / 2006 Sb., o sociálních službách (VŠ / VOŠ sociální práce, speciální či sociální pedagogika), vítána předchozí pracovní zkušenost v sociálních službách, trestní bezúhonnost, zodpovědnost a základní komunikační dovednosti pro práci s klienty, schopnost empatie, schopnost pracovat samostatně i v týmu, znalost práce na PC, znalost cizího jazyka výhodou Nabídky s životopisem a motivačním dopisem na e-

mail nebo písemně na adresu Jiřina Valentová, VŠEM s.r.o., Nárožní 2600 / 9a, Stodůlky, 158 00 Praha 5.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Zaměstnanecké výhody : Náborový příspěvek (po zkušební době), systém benefitů (dotované stravování, příspěvek na dopravu, interní vzdělávání, sick days, dovolená navíc), možnost profesního vzdělávání.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost