administrativní pracovník/ce zákaznického oddělení
SMERO, spol. s r.o.
Hodonín, CZ
před 9 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště : Velkomoravská 2497 / 83a, 695 01 Hodonín. Co budete dělat : přijímat objednávky na zboží od zákazníků. Zadávat objednávky do systému.

Čeká vás každodenní telefonický kontakt se zákazníky. Potřebnou administrativu. Co nabízíme za dobře odvedenou práci : SMERO je stabilní a úspěšná společnost, takže nabízíme především dlouhodobou spolupráci na plný úvazek.

Plat dostanete vždy včas. Každý měsíc (po skončení zkušební doby) si v kanceláři vyzvednete stravenky. Samozřejmostí jsou i zaměstnanecké slevy na zboží.

Děti u nás vybavíte do školy za pár korun. Co čekáme : pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, samostatnost. Ochotu učit se zbožíznalství.

Komunikativnost se zaměřením na zákazníka.Tah na branku. Uživatelskou znalost práce Word, Excel. Mzdové ohodnocení bude počítáno podle délky úvazku.

Životopis zašlete na e-mail prokesova.l smero.cz Lenka Prokešová .

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost