Technik na montáži
Energovod CZ, a.s.
Praha-Cholupice, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

MVP : Praha, celá ČR Kontakt : Bébrová Dana, tel. : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář Dělník / technik u nás pracuje na zakázkách.

Co Vás u nás čeká? " Montovat výložník " Instalovat kabelové žlaby " Montovat a pokládat kabeláž " Montovat požární ucpávky Na danou pozici potřebujete : " Chuť pracovat a naučit se novému " Ochotu cestovat na zakázky po celé ČR (ubytování máte od nás zajištěno) " ŘP sk.

B " Znalost českého jazyka je výhodou Co můžete získat : * Zázemí stabilní české společnosti se zakázkami min. na dalších 5 let.

 • K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např. cestovní náhrady). * Obdržíte veškeré vybavení pro práci * Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.
 • Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno (sick days), příspěvek na Multisport, a další použijte odpovědní formulář
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost