Asistent / konzultant oceňování majetku
Expert Group s.r.o.
Ceske Budejovice, CZ
před 5 dny

Náplň práce :

sběr a zpracování dat pro oceňovánífinanční analýzyúčetní analýzy a rozborytvorba a obhajoba finančních a oceňovacích modelůzpracování oceňovacích zprávkomunikace s klienty na obchodní i odborné úrovni Požadavky na uchazeče : samostatnost, pečlivost, kreativitaanalytické schopnostiskvělá znalost MS Word a MS Excelangličtina na velmi dobré úrovni slovem i písmemznalost účetnictví pro podnikatelezákladní orientace v daňových předpisech a právním prostředí ČRminimálně VŠ ekonomického směru (specializační program na oceňování výhodou) Nabízíme : samostatné vedení oceňovacích projektů od začátku do konceodpovídající platové ohodnocení, v regionu nadstandardnípráce v mladém kolektivu v příjemném prostředí v centru Č.

Budějovicflexibilní pracovní doba, možno i z části práce z domova nebo na částečný úvazekzískání zkušeností a dovedností v oblasti podnikové ekonomiky uplatnitelných v další kariéřeprofesní růstpro zájemce z regionů jiných, než Budějovicko nabízíme možnost externí spolupráce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.