Montéři elektro NN
Annonce
Zlín, CZ
před 2 dny

NÁPLŇ PRÁCE : provádění montáží a realizace elektro zapojení v rámci silno i slaboproudých zařízení - MaR ve výrobních prostorách, jednoúčelové stroje, výrobní linky v ČR i zahraničí.

POŽADAVKY : SOU vzdělání, platná vyhláška / Sb. , podmínkou, řidičský průkaz skupiny B, praxe v oboru vítána, manuální zručnost, zodpovědnost, samostatnost, flexibilita, dobrá fyzická kondice, ochota jezdit na služební cesty do zahraniční, znalost AJ a RJ vítána Výhody : zkrácenou pracovní dobu , hod.

flexibilní začátek / konec pracovní doby, odpovídající mzdové ohodnocení, kvartální prémie, roční odměny, osobní odměny dle pracovní výkonnosti, příjemné pracovní prostředí , zaměstnanecké benefity, zázemí úspěšně rozvíjející se společnosti, vyškolení zkušeným pracovníkem, možnost profesního růstu, profesní i jazykové vzdělávání, příspěvky na stravování, příspěvek na PP nebo ŽKP, mobilní telefon, notebook, služební vozidlo, interní a externí systém profesního vzdělávání nástup možný ihned

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost