Business analyst/praha/tar
Kariéra s.r.o.
Praha
před 23 hodinami
source : Hitprace

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, vývojářskou společnost s mezinárodní působností poskytující konzultace, řešení a služby zejména v oblastech financí, telekomunikací, utilit a veřejné správy, hledáme vhodného kandidáta na pozici : Business Analyst.

Máte zkušenosti se zjišťováním a analyzováním funkčních a nefunkčních požadavků?

Jste si jistý / á v roli odborného partnera obchodníka při návrhu řešení? Dokážete analyzovat požadavky a ověřit si je s cílem zajistit, aby byl seznam požadavků konzistentní, sledovatelný a jednoznačně proveditelný?

Umíte vytvářet analytickou dokumentaci?

Pokud jste se již podílel / a na projektu v segmentu bankovnictví nebo telekomunikací, tak hledáme právě vás!

Požadujeme :

  • znalost současných metod používaných při zjišťování požadavků, analýze, specifikacích, ověřovaní a řízení a schopnost uplatnit tyto znalosti v praxi
  • orientace requirement analysis
  • prezentační dovednosti
  • schopnost vést workshopy
  • znalost aplikace analýzy požadavků podle několika metod vývoje softwaru v týmovém prostředí
  • znalost technik, podle kterých jsou softwarové produkty vyvíjeny
  • výborný český nebo slovenský jazyk, pokročilá angličtina
  • Nabízíme :

  • zázemí stabilní české firmy
  • prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
  • stále se budete učit nové věci a přístupy
  • u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
  • kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
  • dobré platové podmínky a prémiové ohodnocení
  • flexibilní pracovní dobu
  • otevřené a přátelské prostředí
  • podporu při odborném rozvoji, interní a externí školení
  • občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
  • benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ / NJ / RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)
  • Místo výkonu práce : Praha

    Datum nástupu : dohodou

    Pokud Vás nabídka zaujala a splňujete požadavky, zašlete svůj aktuální životopis v ČJ na email kariera03 karierasro.cz a uvádějte značku 6143 / BA / TAR.

    Poskytnutím svých osobních údajů v rozsahu životopisných dat adresovaných společnosti Kariéra, s. r. o. dáváte souhlas pro zpracování těchto dat (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám) v souladu se zákonem 12 a 21 č.

    101 / 2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů za účelem získání zaměstnání u klientů společnosti Kariéra, s. r. o. , a to do 31.

    12.2020. Souhlas bude automaticky prodloužen o další kalendářní období, pokud nebude písemnou formou odvolán. Osobní údaje budou poskytnuty třetím osobám vždy po předchozí dohodě.