PSYCHOLOG/PSYCHOLOŽKA
Vězeňská služba České republiky
Sokolov, Horní Slavkov
před 12 hodinami
source : Hitprace

Způsob hlášení uchazečů : - telefonicky : 352 660 204;602555793, v pracovní dny v době od 07.00 hod do 19.00 hod., Bc. Jan NemčekStrukturovaný životopis zasílejte na e-mail : jnemcek vez.

hsl.justice.czPožadavky : - vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oboru psychologie- studovaný obor psychologie musí být po celou dobu VŠ studia jednooborový- zdravotní a osobnostní způsobilost- znalost práce na PC- schopnost týmové práce, spolehlivost, bezúhonnost- praxe v oboru výhodouPlatové podmínky : - platové ohodnocení dle 122 odst.

1 zákona č. 262 / 2006 Sb., NV č. 341 / 2017 Sb.,- 12. platová třída + zvláštní příplatek + osobní příplatek již při nástupu.

 • Dovolená v délce 25 dnů+dodatková dovolená + 5 dní indispozičního volna. 3 měsíční zkušební doba, pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, v případě kladného hodnoceníbude sjednán pracovní poměr na dobu neurčitou Strukturovaný životopis zasílat na email : jnemcek vez.
 • hsl.justice.czZaměstnanecké výhody : - možnost čerpání bezúročných půjček z fondu kulturních a sociálních potřeb- rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních- sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna)- 5 dnů indispozičního volna- odměna při životním a pracovním výročí- možnost ubytování, závodní stravování- možnost dalšího vzděláváníMísto výkonu práce : - Vězeňská služba ČR, Věznice Horní Slavkov, Hasičská 785, 357 31 Horní Slavkov

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost