Prodej a servis sportovních potřeb / asistent prodeje
PROROK SPORT, s.r.o.
Rožnov pod Radhoštěm, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Jsme největší prodejce elektrokol Haibike ve Zlínském kraji a hledáme posilu do našeho týmu!Baví tě cyklistika, lyže, nebo sport obecně?

Jsi fanda do moderních elektrokol a chtěl by ses stát součástí tohoto segmentu?Jsi manuálně zručný a máš obchodního ducha?

servis elektrokol a lyží)U nás budeš mít přehled o aktuálních trendech, budeš v kontaktu se zákazníky a rozhodně se nebudeš nudit.

Nabízíme : onadstandardní měsíční mzdu omožností navýšení mzdy dle dosažených výsledkůopráci v přátelském kolektivu a příjemném prostředí jen pár metrů od náměstí v Rožnově p.

R.ozaměstnanecké slevy na veškeré nabízené zboží (po zkušební době)ootevřené a férové jednáníozázemí stabilní společnosti s 25 letou historiíozkušenosti pro osobní rozvoj a kariérní postupPožadujeme : okomunikativnost opříjemné vystupování oúsměvoobchodního ducha ozodpovědnostochuť učit se novým věcem otýmovost oloajalitu jak ke kolegům, tak zákazníkůmoznalost základní práce na PC (kasa, excel, word, internet)Tvým úkolem bude primárně prodej zboží na prodejně, nehledáme však obyčejné prodavačky, ale profesionály - asistentky, které pomohou s výběrem produktu pro daný sport, či aktivitu.

První kontakt : emailem.ov.4.9.19

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost