Ranní směny v McDonald's, Praha Krč.
McDonald's
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Welcome to the Jungle

Směny šité na míru Tvým časovým možnostem!Nemůžeš ráno dospat? Chceš využít čas, kdy jsou děti ve školce / škole? Ranní směny jsou pro Tebe jak dělané! Koho hledáme?

Víme, jak je pro Tebe důležité skloubit rodinný a pracovní život. Svým zaměstnancům vycházíme vstříc a přizpůsobujeme se jejich časovým možnostem.

Přidej se k nám! Budeš připravovat naše produkty, obsluhovat naše zákazníky a občas taky bude potřeba vrhnout se na úklid restaurace, abychom se tu všichni cítili dobře.

Neboj, všechno, co je potřeba znát, Tě naučíme. Co nabízíme?- nástupní mzda 141 Kč / hod, po zaškolení až 151 Kč / hod - nadstandardní příplatek 30 % za noční směny, 10 % za víkendy a 100 % ve svátek- teplé a studené nápoje na pracovišti zcela zdarma- stabilní zaměstnání- výplata na účtu do 10.

 • dne v měsíci- 50 % sleva na stravování v naší restauraci- Multisport karta- benefit karta, se kterou získáš slevy jak u nás v McDonald'
 • s, tak u našich partnerů - možnost kariérního růstu- pracoviště 5 minut od stanice metra Budějovická, pracoviště v blízkosti vlakové zastávky Praha - Krč (McDonald'
 • s, ulice Sulická) Co očekáváme?- nového se nezalekneš- můžeme se na Tebe spolehnout- rád pracuješ v týmu Zaujala Tě tato pozice a máš ukončenou základní školní docházku?

  Těšíme se, že nám o sobě dáš vědět odpovědí na tento inzerát, nebo nám pošli svůj životopis na email nabor.mcd seznam.cz.

  franc-pavel## Benefits- Bonusy / prémie- Sleva na firemní výrobky / služby- Vzdělávací kurzy, školení- Občerstvení na pracovišti- Příspěvek na sport / kulturu / volný čas- Firemní akce

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost