Učitel/ka střední školy - aprobace tělesná výchova/anglický jazyk/matematika
Bohemia - Hotelová škola a Střední pedagogická škola a Základní škola s.r.o.
Chrudim, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Víta Nejedlého 482, 537 01 Chrudim. NÁPLŇ PRÁCE : Učitel střední školy řídí výchovu, výuku a všechny organizační záležitosti své třídy.

rámci tohoto vymezení odpovídá za celkové plnění výchovně vzdělávacích úkolů v přidělené třídě, především za úroveň dosahovaných výsledků.

POŽADAVKY : Potřebné vzdělání (viz Zákon č. 563 / 2004 Sb.), organizace sportovních akcí (sportovní kurzy, soutěže, ), chuť dělat věci moderně a ochotu rozvíjet sám sebe, samostatnost při vedení projektů, zodpovědnost a trpělivost, loajalita, smysl pro humor.

První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle od 7 : 30 do 15 : 00 hod., na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně.

Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost