DĚLNÍK / DĚLNICE VE VÝROBĚ
Centralplast s.r.o
Hradec Králové, Czech Republic
před 14 hodinami
source : Hitprace
 • PP na dobu určitou s možností prodloužení- Náplň práce : kompletní výroba bazénů a jejich součástí na základě výkresové dokumentace.
 • Budete pracovat zejména s ručními hoblíky, vrtačkami, frézkami a svářečkami plastů. Práce se nejvíce podobá profesi truhláře, případně zámečníka.

  Naše výroba je zakázková.- Požadujeme : Manuální zručnost při práci s ručním el. nářadím, schopnost číst v technických výkresech, praxe není podmínkou, vše potřebné Vás naučíme- Nabízíme : Kariérní postup na vyšší pozici je samozřejmě možný (další příplatky), práci na 2 směny (6-14 hodin, 14-22 hodin), zajímavé roční bonusy vázané na zisk firmy, 5 týdnů dovolené, příspěvek na obědy 70 Kč / den, bonus 12 000 Kč za doporučení nového kolegy, stabilní zaměstnání v čistém prostředí, zázemí rodinné firmy fungující přes 25 let, firemní akce- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem, telefonicky

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost