Servisní technik pro robotická zařízení
MOSO s.r.o.
Soběslav
před 6 hodinami
source : Hitprace

SŠ vzdělání technického, elektro, nebo zemědělského směru,případně vyučen ve strojním, elektro, nebo zemědělské oboru, znalost práce na PC, znalost anglického jazyka výhodou, řidičský průkaz sk.

B, spolehlivost, systematičnost, výborná komunikace, příjemné vystupování, vyhláška 50 výhodou.Servisní technik pro robotická a poloautomatická dojící zařízení světové značky Delaval, zajištění kompletního servisu stávajících zákazníků - to znamená mítpod kontrolou jejich potřeby, technický stav stojů a plánování dalších servisních úkonů.

Věnuješ se rád technickým - elektrotechnickým věcem?Baví tě komunikovat se zákazníky?Jsi systematický ve své práci?Rád cestuješ a poznáváš nové věci?

Hledáme právě tebe!Pracovní příležitost v prosperující společnosti, systematické vzdělávání a profesní růst, zajímavé finanční ohodnocení podle dosažených výsledkůvýborný pracovní kolektiv, služební mobil, notebook, automobil.

Kontakt telefonicky, e-mailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost