Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Pardubice - Semtín
D.I. SEVEN, a.s.
Pardubice, Czech Republic
před 4 dny
source : Personálka.cz

Místo výkonu práce : Pardubice - Semtín, Oblast Semtín, průmyslová zóna, v dosahu autobusového spojeníNáplň prácePracovník úklidu na 2-3 hodiny denně, kdy začátek práce může být nejprve od 16 : 00 hodin a nejdéle musí být uklizeno v 6 : 30.

Pracovník úklidu bude zajišťovat úklid administrativních prostor včetně sprch, šaten, toalet a chodby. Mzda se skládá ze základní mzdy 96,4 Kč, výkonnostní příplatek až 10,- Kč a osobní ohodnocení rovněž až 10,- Kč.

Možný příspěvek na dopravu.

Požadujeme :

spolehlivost,trestní bezúhonnost,zkušenost

Nabízíme :

BenefityVhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Nabízímedlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem

Místo výkonu práce : Pardubice - Semtín

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost