Strojírenský dělník - provoz lisovna
MORA MORAVIA, s.r.o.
Hlubočky, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Práce na provozu lisovny - ruční lisování na LKT 250, ukládání dílců do palet,práce s těžkými stroji - nutná fyzická zdatnostPracovní úvazek - Po-pá - 7,5 hod.

3- směnný provoz : ranní 6-14 hod, odp. 14-22, noční 22-6Zaměstnání na dobu určitou : rok.Zam. výhody : - přípatek za odpolední směnu 10 Kč / hod- přípatek za práci v noci 10%- příplatek za práci v sobotu a v neděli 40%- příplatek za práci přesčas 30%- odměnu za docházku 700 Kč / měsíc- dotované závodní stravování- 5 týdnů dovolené - příspěvek na dopravu 100 Kč - 750 Kč dle vzdálenosti- příspěvek na penzijní připojištění až do výše 1 000 Kč- příspěvek na ozdravný program až do výše 2 000 Kč- mimořádná odměna 2x ročně - před letní dovolenou a Vánoci Kontakt je možný POUZE telefonicky (7.00 - 15.00) nebo emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost