Strojírenský/á technik/čka
SUNGWOO HITECH s.r.o.
Dubina, CZ
před 1 dnem
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro SUNGWOO HITECH s.r.o. .

Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení :

ZamK

Pracoviště : Na Rovince 895, Ostrava - Hrabová, 720 00

Kontakt : osobně po předchozí telefonické domluvě (tel. č. 552 306 429), případně e-mailem : tysonova.gabriela swhitech.cz

Náplň práce : stará se o organizaci technologické přípravy výroby, správné uspořádání pracoviště a organizaci práce.

Požadujeme : korejský jazyk-C1

Zaměstnanecké výhody : příspěvek na stravu, penzijní připojištění

Vyžadované vzdělání : ÚSO s maturitou (bez vyučení)