Výroba elektromotorů s náborovým příspěvkem nebo ubytováním!
Manuvia, a. s., organizační složka
Mohelnice, Czech Republic
před 6 hodinami
source : Hitprace

Informace

Pro společnost, která je největším evropským výrobcem nízkonapěťových asynchronních elektromotorů hledáme šikovné muže nebo ženy na pozici operátor / ka výroby.

Máte praxi ve výrobě a nebojíte se učit nové věci? Pak hledáme právě Vás!

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • ovládání strojů
  • jednoduché ovládání paletového zakladače, jednoduché seřízení stroje dle výrobní dokumentace
  • kontrola kvality
  • manipulace s balenými motory
  • obsluha dotykové obrazovky
  • práce s mechanickými měřidly
  • práce se sloupovým jeřábem
  • Co od vás očekáváme

    Co od Vás požadujeme?

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve směnném provozu
  • dodržování pracovních postupů
  • perfektní docházku, samostatnost, spolehlivost
  • orientaci v technické dokumentaci
  • Co Vám nabízíme?

  • smlouvu na hlavní pracovní poměr
  • po zapracování mzdový růst
  • příplatky a bonusy
  • příspěvek na stravování
  • vyplácení záloh
  • 25 dnů dovolené
  • práce ve třísměnném provozu
  • místo výkonu práce Mohelnice
  • náborový příspěvek 25 000 Kč nebo ubytování
  • doporučení nového zaměstnance : 15 000 Kč
  • NÁSTUP IHNED NEBO PO DOHODĚ!

    Chcete se o této pozici dozvědět více klikněte na tlačítko odpovědět nebo nám zašlete životopis.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.