OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ
Saint-Gobain Sekurit ČR spol. s r.o.
Hořovice, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

OBSLUHA TECHNOLOGICKÉHO ZAŘÍZENÍ - Místo výkonu práce : Hořovice. Upřesňující informace : obsluha technologického zařízení v nepřetržitém provozu (12 hod.

směny, střídá se 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční, 2 dny volno - ranní směna od 7 : 00-19 : 00, noční směna od 19 : 00-

7 : 00 hod.), při výrobě automobilových skel. Vhodné i pro absolventy. Pracovní poměr na 1 rok. Zaměstnanecké výhody : mzdové příplatky (nástupní mzda 22.

300,-+ 3.600,- příplatky za práci o víkendu a v noci, po 3 měsíční zkušební době 25.240,- + 4.200,-, závodní stravování a stravenky zdarma, vyšší nárok na dovolenou, úrazové pojištění a další benefity.

Kontakt : telefonicky (Po-Pá 9 : 00-16 : 00 hod)., e-mailem (na stránkách firmy vyplnit dotazník použijte odpovědní formulář

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost