Řídící pracovníci v oblasti informačních technologií a činností
Workday CZ s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Požadavky (Product Manager) : - ukončené bakalářské vzdělání v oboru informačních technologií (či podobné)- požadována pokročilá úroveň anglického jazyka slovem i písmem- 6 až 8 let zkušeností s produktovým managementem v oblasti podnikového softwaru- dobré znalosti pracovních postupů, firemních procesů a organizačních modulů- špičkové komunikační dovednosti - schopnost stanovovat priority a řešit problémy Výhodou : - přímá zkušenost s prací na pracovních postupech a produktech automatizace nebo platformách ETL s datovými tokyPřipojte se k našemu týmu a poznejte společnost Workday!Práce ve společnosti, ve které lidé skutečně věří v to, co dělají, je zábava.

Ve společnosti Workday se snažíme vnášet nadšení a zaměření na zákazníka do oboru podnikových aplikací. Pracujeme pilně a to, co děláme, myslíme opravdu vážně.

Ale umíme se také bavit. Naši společnost vlastně neustále vedeme s ohledem na tento princip : Jednou z našich klíčových hodnot je zábava.

O Workday Analytics : Organizace Workday Analytics umožňuje svým zákazníkům získat úplný přehled jejich personálních, finančních a provozních dat v kontextu jejich firmy.

Řešení Workday pro vykazování a analytiku umožňuje zákazníkům vytvářet působivé příběhy pomocí dat, motivovat k akci a přispívat ke změnám.

Budete mít příležitost pomoct vytvářet analytiku, která pozitivně mění způsob, jakým zákazníci pracují a zacházejí se svými daty - aby byla vhodnější pro spolupráci, interaktivnější a založená na poznatcích.

O týmu Analytic Apps : Divize Workday Analytics vytváří analytickou platformu, na které spustila svou první analytickou aplikaci, Workday People Analytics.

Tím, co nás v této oblasti odlišuje, je naše proprietární technologie Storyteller, která automaticky shrnuje nejdůležitější poznatky pro vaši firmu v přirozeném jazyce, protože za vás udělá těžkou práci tím, že prochází miliony kombinací dat.

souvislosti s tímto produktem a obecně také s platformou máme velké ambice - působit na obrovském trhu s inovativním přístupem.

Pokud splňujete výše uvedené požadavky a : - máte rádi spolupráci, důvěru a transparentnost a láká vás spolupráce s týmem v Praze a USA,- máte velkou vnitřní motivaci a nadšení pro práci v rychle se měnícím prostředí,- zaměřujete se na detaily a usilujete o dokonalost v zájmu skvělých výsledků pro zákazníky,- rychle se učíte a nebojíte se klást "základní" otázky,- jste kreativní při hledání řešení,- jste optimističtí a problémy řešíte s pozitivním přístupem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost