Junior Konstruktér strojů a zařízení
AROJA, s.r.o.
Ústín, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Společnost AROJA XORFEX s.r.o. použijte odpovědní formulář hledá do svého týmu kolegu - juniory konstruktéry. Vyvíjíme, vyrábíme a uvádíme na trh špičkové stroje v oblasti ink-

jet technologie a 3D tiskárnen. Potřebujeme kolegy, kteří nám pomohou realizovat nové zakázky i v zahraničí. Musíte být odpovědný, tvůrčí, důkladný, precizní a chtít pracovat v týmu.

Budete velmi úzce spolupracovat s vedoucím konstrukčního týmu a jednatelem společnosti. Požadujeme ochotu se učit, dále dobré znalosti modelování v 3D software nejlépe Solidworks, angličtinu na komunikativní úrovni výhodou, řidičský průkaz skupiny B.

Jsme společnost, která si váží svých zaměstnanců a nabízíme velmi zajímavou práci s motivační složkou. Naše zakázky míří převážně do zahraničí, a proto nabízíme možnost získat zkušenosti z realizace strojů i v zahraničí.

Přijďte za námi a pojďte tvořit jedinečné stroje a technologie - rádi Vám vše vysvětlíme. Nabízíme základní plat 25 - 30 tis.

Kč měsíčně + až 10 tis. Kč měsíční motivační složku a stravenky v hodnotě 100 Kč za každý den. Váš životopis pošlete prosím na e-

mail použijte odpovědní formulář nebo volejte použijte odpovědní formulář

Step 2
Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost