VŠEOBECNÁ SESTRA
Girasole, sdružení pro pomoc a rozvoj z.s.
Hustopeče
před 1 minutou
source : Hitprace

KONTAKT : telefonicky nebo na emailem. Žádost a životopis zašlete na email : info girasole.cz. POPIS : Terénní domácí hospicová péče - mobilní specializovaná paliativní péče.

Kvalifikační předpoklady : Výkon zdravotnického povolání bez odborného dohledu - (středoškolské s maturitou, vyšší odborné vzdělání, vysokoškolské - obor ošetřovatelství).

JINÉ POŽADAVKY : Samostatnost, spolehlivost a dochvilnost, pozitivní vztah k seniorům, předchozí zkušenost s prací s nevyléčitelně nemocnými pacienty, případně v sociálních službách pro seniory je vítána.

NABÍZÍME : Možnost plného i zkráceného pracovního úvazku, případně i DPP. Zázemí dobrého kolektivu, smysluplná práce s důrazem na důstojnost člověka a vysokou kvalitu služby, odborné vzdělávání v péči o seniory, v oblasti paliativní péče.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost