strojník vodohospodářského zařízení ČOV
Severočeské vodovody a kanalizace, a.s.
Velemyšleves, CZ
před 31 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Průmyslová zóna Triangle 9999, Žatec 1 (Velemyšleves), 43801
  • Přidáno : 25.10.2018
  • Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) :

    místo výkonu práce : Průmyslová zóna Triangle - chemická a biologická čistírna odpadních vod

    Pracovní náplň : Obsluha čistíren odpadních vod - dvanáctihodinové (popřípadě osmihodinové) směny v nepřetržitém provozu

    Po zaškolení dle potřeby provozu - souběžná obsluha chemické a biologické ČOV v průmyslové zóně Triangle

    Obsluha vyhrazených technických zařízení

    Údržba zařízení čistírny odpadních vod - práce ve ztížených hygienických podmínkách

    Zpracování dat na počítači

    Nabízíme : Zázemí silné nadnárodní společnosti

    Jistotu a stabilitu velké firmy

    Nadstandardní zaměstnanecké výhody vyplývající z kolektivní smlouvy

    Možnost dalšího profesního vzdělávání

    Požadujeme : Min. SOU - vyučení v oboru zámečník, mechanik, elektromechanik, maturita výhodou

    Základní znalosti a dovednosti při práci s PC

    Zodpovědnost, flexibilita, samostatnost

    Dobrý zdravotní stav

    Řidičský průkaz skupiny B výhodou

    Stravenky, dovolená nad rámec ZP, vzdělávací kurzy, penzijní připojištění, sociální benefity v celkové hodnotě 27000,- Kč za rok, zdravotní volno, příplatky za znečištěné prostředí, benefity+13mzda a 14.mzda

    kontakt : 417808396, e-mail : dagmar.machova svck.cz

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)