Kuchaři (kromě šéfkuchařů)
Muktinath s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 1 minutou
source : Hitprace

Restaurace provozovaná zaměstnavatelem je zaměřená na speciality indické a nepálské národní kuchyně, vyznačující se speciálními postupy přípravy pokrmů, za použití speciálního koření a originálních receptur.

Tyto postupy, receptury a vlastnosti koření a ingrediencí jsou známy výhradně rodilým kuchařům. Rovněž servírování a prezentace indické a nepálské národní kuchyně vyžaduje znalost této kuchyně, v návaznost na nepálskou kulturu stolování a tradice a v neposlední řadě i alespoň částečnou znalost jazyka rodilých kuchařů, popř.

anglického jazyka.Místo výkonu práce : restaurace NEPAL, Tyršova 1822 / 2, BrnoPoznámka k volnému místu : Zájemci nechť se dostaví ve dnech 14.

2.2017 až 21.2.2017 mezi 16 : 00 až 18 : 00 hodinou na kontaktní adresu restaurace NEPAL, Tyršova 1822 / 2, Brno, PSČ 612 00souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost