System Engineer Integrace HW+SW
Talentica
Praha
před 3 dny

Podílíme se na průmyslové automatizaci po celém světě a nyní hledáme nadšence do robotiky, který má blízko jak k HW tak k SW, a přestože bude součástí menšího týmu, přispěje velkou mírou k inovaci výrobních linek v oblasti automotive.

Na co se můžete těšit?

  • Na naše zkušenosti v oblasti průmyslové automatizace a neustálý pohyb kupředu za pomoci technologií pro Průmysl 4.0 kdo chce, naučí se u nás opravdu hodně.
  • Kromě strojů a technologií je pro nás důležité mít týmy zapálených lidí, kteří se od sebe navzájem učí a tvoří pohodovou atmosféru.
  • A jakou otevřenost očekáváme, takovou i nabízíme včetně flexibilní pracovní doby a práce z domova.
  • Pokud jsi absolvent nebo junior, budeš řádně zaškolen našimi zkušenými kolegy.
  • Co Vás čeká?

  • Budete mít na starosti projektovou specifikaci, design a integraci HW (robotická ruka) a SW (C#.NET) v rámci End-of-Line testovacích systémů.
  • Implementace u našich zákazníků a technická expertíza.
  • Přispívat s nápady na zlepšení stávajícího řešení a diskutovat návrhy napříč týmem.
  • Krátkodobé cesty k našim klientům (40 60 %).
  • Co byste měl / a splňovat?

  • VŠ vzdělání v technickém směru (nejlépe obor robotika, kybernetika, mechatronika).
  • Dobrá orientace v C#.NET kódu.
  • Praktická znalost SQL dotazů.
  • AJ a ČJ na komunikativní úrovni.
  • Požádat