Strážný justiční stráže
Vězeňská služba České republiky
Trutnov
před 4 dny
source : Hitprace

Ředitel Vazební věznice Liberec vyhlašuje v souladu s ustanovením 22 zákona č. 361 / 2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, ve znění pozdějších předpisů, výběrové řízení na obsazení služebního místa : STRÁŽNÝ JUSTIČNÍ STRÁŽE(služební hodnost vrchní referent, hodnostní označení strážmistr)Zákonné a další požadavky : - minimálně střední vzdělání s maturitní zkouškou- zdravotní, osobností a fyzickou způsobilost k výkonu služby- trestní bezúhonnostNabízíme : - tarifní třída 2.

 • od 24.220,- Kč (po základní odborné přípravě 3. TT od 25.850,- Kč).- zvýhodněné stravování.- příspěvky z Fondu kulturních a sociálních potřeb na kulturní a sportovní vyžití, apod.
 • Místo služebního působiště : Místní jednotka JS při OS Trutnov Předpokládaný termín nástupu na služební místo : 1. 2. 2020Náležitosti písemné přihlášky : - strukturovaný životopis- písemná žádost občana o přijetí do služebního poměru k bezpečnostnímu sboru- fotokopie dokladů o dosaženém vzdělání- souhlas se soustřeďováním osobních údajů ve smyslu zákona č.

  110 / 2019 Sb., ve znění pozdějších předpisů, a to prostřednictvím prohlášení ve znění : " Odesláním a doručením strukturovaného profesního životopisu souhlasím, aby Vazební věznice Liberec zpracovávala mnou poskytnutá data obsažená v životopise pro účely a v rozsahu potřebném pro uskutečnění výběrového řízení na místo strážný JS"Termín doručení písemné přihlášky k výběrovému řízení : 13.

  12. 2019Přihlášku s požadovanými materiály zašlete na adresu : Vězeňská služba České republiky, Vazební Věznice Liberec, oddělení personální, Pelhřimovská 3, P.

  O. Box 400, 460 62 Liberec. Pokud přihláška nebude obsahovat požadavek na vrácení zaslaných materiálů, budou tyto po ukončení výběrového řízení skartovány.

  Obálku označte v levém dolním rohu " výběrové řízení - JS TRU".

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost