Manažer/ka obchodního místa pro region Zlín/Vsetín
NN Finance, s.r.o.
Vsetín, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

MANAŽER / KA OBDHOCNÍHO MÍSTA PRO REGION ZLÍN / VSETÍNPOŽADUJEME : Min. SŠ vzdělání s maturitou. Čistý trestní rejstřík. Řidičský průkaz sk.

B, Znalost práce na PC (MS office). Bohaté zkušenosti s obchodem (nejlépe v oblasti pojišťovnictví). Zdravě ambiciózní přístup, týmovost a čestné jednání s klienty i kolegy.

Zkušenost s vedením a budováním týmu, manažer je parťák, který umí kolegy motivovat a posouvat je i sebe kupředu. Samostatnost, schopnost řídit si své aktivity a čas.

Zodpovědnost, spolehlivost, příjemné a profesionální vystupování. Chuť dále se vzdělávat a pracovat na soběNÁPLŇ PRÁCE : Vedení svěřené pobočky.

Aktivní nábor nových kolegů a jejich adaptace. Rozvoj a motivace obchodního týmu. Vyhledávání nových obchodních příležitostí a péče o stávající klienty.

Monitoring a zodpovědnost za obchodní výsledky a stanovené plány celé skupinyNABÍZÍME : Motivační finanční ohodnocení + bonusy.

Propracovaný systém vzdělávání, šitý na míru. Zázemí a podpora silné mezinárodní společnosti (jsme od roku 1991 na českém trhu).

Slevy pro zaměstnance na široké portfolio produktů. 5 týdnů dovolené + 5 sick days. Příspěvek na stravování, cafeterie. Pravidelné společné akce, teambuildingy nebo firemní večírky.

Přizpůsobili jsme práci aktuální situaci, digitalizace, možnost sjednávání onlinePRVNÍ KONTAKT : Telefonicky paní Mgr. Markéta Heglasová, tel.

601 087 214, nebo emailem : marketa.heglasova nn.czOv.email : 1.11.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost