Programátor Python / Perl - Vývojáři softwaru
Bohemia Software s.r.o.
Praha-Nové Město, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

místo výkonu práce : Národní č.p. 58 / 32, Nové Město, 110 00 Praha 1 kontakt : Yakupova Yana, tel. : 774971056, e-mail : yana-

yakupova yandex.ru Požadavky na uchazeče o VŠ vzdělání technického zaměření. o Praxe v oblasti IT min. 7 let. o Praxe s vývojem komerčních produktů v Pythonu min.

3 let. o Praxe s vývojem Perl min. 1 rok. o Praxe s produktem Servergraph min. 1 rok. o Praxe s administrací systému Windows / Linux min.

3 let. o Praxe s PostgreSQL a MySQL min. 3 let. o Vynikající znalost OOP. o Vynikající znalost architektury sítě. o Znalost Linuxu / Bash.

o Zkušenosti s práci v týmu o Zkušenosti s verzemi řízení Git, SVN. o Zkušenosti s použitím bug tracking systémů JIRA. o Vynikající znalost ruštiny (aktivní, na úrovní C1).

o Vynikající znalost angličtiny (ústně a písemně). Náplň práce Vývoj softwaru Python a Perl.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost