Elektromechanik
TOS Olomouc, s.r.o.
Olomouc, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Pracovní doba : 6 - 14 hod., po - pá, možné dle domluvy.Práce spočívá ve výrobě, instalaci, seřizování, zkoušení a opravách elektrických strojů, přístrojů a zařízení, např.

elektromotorů, transformátorů a rozváděčů. Sestavování a opravy elektrických a elektromechanických systémů číslicově řízených strojů.

Provádění oprav, údržby, seřizování, renovace a montáže elektronických zařízení. Montáž a odzkoušení řídicích obvodů a ovládacích prvků.

Měření a vyhodnocování elektrických a neelektrických parametrů zařízení, diagnostika závad.Požadujeme : - SOU, SOŠ - mechanik elektrotechnických zařízení, elektrikář- Vyhl.

50 / 1978 Sb. v platném znění v rozsahu 6, 7, 8 do 1000 V - případně doškolíme- řidičský průkaz sk. B- pečlivost, zodpovědnostZam.

výhody : - dovolená navíc - 1 týden nad rámec vyplývající ze Zákoníku práce- příspěvek na penzijní připojištění / doplňkové penzijní spoření- příspěvek na stravování - moderní jídelna a komfortní způsob objednávání jídel, výběr z 5 jídelvíce na https : / / www.

tos-olomouc.cz / cz / aktualne / novinky / volna-pracovni-mista.html Kontakt je možný POUZE emailem.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost