Vedoucí výroby a kvality oleje a pokrutin z para ořechů
Para Food s.r.o.
Praha, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

MÍSTO VÝKONU : Revoluční č.p. 1083 / 10, Nové Město, 110 00 Praha 1KONTAKT PRVOTNĚ E-MAILEM : Ing. Ondřej Brach, e-mail : Info para-food.

com" Znalost procesu lisování oleje z para ořechu, buriti, babasu a jiných tropických olejů" Znalost výroby mouky z para ořechu, kešu aj.

Podrobná znalost kontroly kvality para ořechu a tropických olejů" Podrobná znalost procesu certifikace BRC a bio" Znalost lisovacích strojů a jejich údržby a následného zpracování" Znalost evropské legislativy o obalech" Znalost celních úkonů v Bolívii a Brazílii, Incoterms, místních terminálů (Beni, La Paz, Arica, Iquique)" Perfektní znalost angličtiny a španělštiny" Požadavek na možnost cestovat na dlouhé období mezi prosincem a dubnemZaměstnanecké výhody : částečně flexibilní pracovní doba, První rok minimální plat plus bonus za splnění cílů

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost