Obchodní zástupce
ENERGOCONTROL s.r.o.
Brno
před 2 dny
source : Hitprace

ENERGOCONTROL s.r.o., firma s mnohaletou tradicí hledá zkušené obchodní reprezentanty pro získávání zakázek.Zpracováváme energetiku pro malé a střední firmy.

Požadované dovednosti : - práce na PC + chytrý telefon (Word, excel, internet), nabídky, reporty, kalkulace, práce s CRM.

 • znalost psychologie prodeje, plné pracovní nasazení. - vynikající komunikační schopnosti - reprezentativní vzhled a vystupování Požadujeme praxi v obchodní činnosti - firemní klientela.
 • Okolí Brna - 80% v terénu 20% kancelář Brno Cejl 62 (případně home office)Nabízíme : Chytrý mobilní telefon s neomezeným tarifem a internetemPravidelná školeníZázemí obchodní firmy (vizitky, letáky, reklamní předměty)Přímou podporu majitele firmy% z prodejeNeomezený výdělek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost