Technolog - Kolín
SPEL, a.s.
Kolín, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt : Krejčíková Dagmar, Pospíšilová Markéta, tel. : použijte odpovědní formulář, Po - Pá 9 - 14 hod,e-mail : použijte odpovědní formulář osobně : Po - Pá 9 - 14 hod.

Možnost prodloužení na dobu neurčitou.Pracovní doba : 7.00 - 15 : 30 hod ( po dohodě lze upravit).Náplň práce : Vypracování dokumentace dle technických norem a vytváření technologických postupůPříprava technologických podkladů pro výrobu a montážKomunikace s projektovými manažery, úzká spolupráce s technickým úsekem a komunikace s ostatními odděleními.

Požadavky : SŠ vzdělání technického zaměřeníPracovní zkušenost z obdobné poziceVýhodou - orientace v oblasti elektro, znalost AJ nebo NJOdpovědnost, samostatnost, schopnost týmové spolupráce, komunikativnost.

Nabízíme : Silné zázemí úspěšné a stabilní společnostiSamostatnou pracovní pozici s možností se dále rozvíjetMožnost uplatnění pro absolventy / tkyProfesní růst a pravidelné vzděláváníPříjemný pracovní kolektiv a moderní pracovní prostředí.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost