Florista/ka - aranžér/ka
FLORCENTRUM Foltýnová s.r.o.
Zábřeh, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme kreativní lidi s estetickým cítěním, vztahem k tvorbě a zájmem pracovat. Vyučení a praxe v oboru s květinami není podmínkou, spíše výhodou.

Sami si uchazeče zaškolíme. Pokud bude školení probíhat v jiném městě, zajistíme a uhradíme ubytování. Pro práci floristy / ky je důležitý vztah ke květinám a schopnost jednat s lidmi.

Požadujeme základní znalost PC (odeslat a přijmout email, vyplnit tabulku). Prac. doba PO-NE 7-13.30, 13.30-20.00. Značnou část mzdy zaměstnance tvoří výkonnostní prémie, které jsou závislé na výsledcích.

Tudíž k základu za odpracované hodiny jsou připočítané i prémie, pokud se splní vytyčené výsledky. Čistá mzda se pohybuje mezi cca 20 000 -

28 000 Kč. Zmiňovaný plat není nástupní, ale jedná se o mzdu po zaučení (zvládnutí vazby, znalost názvů a cen květin, znalost systému, znalost údržby květin a zvládání objednávek).

Je na individuální šikovnosti a zájmu, jak rychle se zaměstnanec vše naučí (1 - 3 měsíce).Prémie : 1) Za splnění limitu tržby (zaměstnanci dostávají procenta z tržby, čímž není určen limit výplaty)2) Za splnění limitu odpisů řezaných květin3) Za splnění limitu odpisů hrnkových květin4) Za nadstandartní výsledky v období hlavních svátků (MDŽ, Valentýn, Den Matek apod.

Benefity : 1) Víkendové příplatky a příplatky za svátky2) Proplácíme jízdné, pokud zaměstnanec dojíždí3) Věrnostní prémie4) 30% sleva na veškerý sortiment v jakémkoliv množství5) Příspěvek na dovolenou (Pracujete-

li u nás 1 rok, máte nárok na příspěvek 5000 Kč na dovolenou za rok. Pracujete-li u nás aspoň 2 roky, máte nárok na příspěvek 10 000 Kč na dovolenou za rok.

Kontakt : strukturované životopisy zasílejte prosím na níže uvedený email.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost