Provozní elektrikář / technik v obchodním úseku
KLATOVSKÁ TEPLÁRNA a.s.
Klatovy, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : servis, montáž a výměny měřidel tepla, provádění pravidelných měsíčních odečtů ve vytápěných objektech v Klatovech, vedení agendy měřidelPožadujeme : vzdělání - SOU v oboru elektrotechnickém, vyhláška 50 / 1978 Sb.

6, základní uživatelská znalost MS Word, Excel, ŘP sk. Bspolehlivost, odpovědnost, samostatnost, rozhodnost, smysl pro týmovou práci, časovou flexibilituNabízíme : pracovní dobu 37,5 hod / týdně (plný úvazek), mzdu 30.

000,- Kč, po zkušební době možnost individuálního osobního ohodnocení, pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení, zapracováníZaměstnanecké výhody : týden dovolené navíc pro váš odpočinek, služební notebook a mobilní telefon, dotované stravování přímo v areálu společnosti, příspěvek na penzijní připojištění, na životní pojištění, příspěvek ze sociálního fondu např.

na rekreaci, sport, kulturu apod., pravidelné zvyšování mzdy, teambuildingové akce, posilovnaKontakt : p. Pintíř František, tel.

602 484 585, e-mail : pintir klatep.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost