Technik montáže
Gudmund s.r.o.
Prostějov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Čeká tě vývoj a realizace montážních linek. To znamená... - Ve spolupráci s ostatními odděleními se zapojuješ do vývoje produktu a specifikace výrobního zařízení.

 • Koordinuješ výrobu výrobních zařízení s dodavateli a provádíš dozor. - Ve spolupráci s dodavatelem provádíš návrh konstrukce a spolupracuješ na řešení nedostatků výrobních zařízení.
 • Požadujeme : - Zkušenosti s vývojem montážních linek nebo procesním inženýrstvím. - Komunikativní znalost AJ nebo NJ. - Ochota pobývat občas v centrále Německu.

  Nabízíme : - polopružnou pracovní dobu - mzdu 40 000 - 60 000 - přátelské a neformální pracovní prostředí - neustálý rozvoj a vzdělávání - bohatý bonusový program Vzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost