Odborní asistenti v administrativě
Youth and Environment Europe
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

Kontakt e-mailem. Náplň práce : - Administrativní činnost : správa financí a záležitosti spojené s provozem organizace Požadujeme : - Základní znalost účetnictví- Zkušenosti s administrativní činností- Zkušenost s prací pro nestátní neziskovou organizaci- Time management a organizační schopnosti- Plynulou angličtinu a češtinu / slovenštinu - Počítačové dovednosti- Časovou flexibilitu Uvítáme : - Vzdělání ekonomického nebo podobného směru- Orientaci v základních právních otázkách týkajících se fungování nestátní neziskové organizace- Velkou výhodou : ochota pracovat v YEE alespoň dva roky Další informace : - Požadujeme motivační dopis v angličtině.

Do výběrového řízení zahrneme pouze uchazeče, kteří se přihlásí elektronicky. Budeme kontaktovat pouze kandidáty, kteří postoupí do užšího výběru, ty pozveme na pohovor.

Přijímací pohovor proběhne v angličtině.- Pracovní smlouva na dobu určitou (na 1 rok s tříměsíční zkušební dobou a možností prodloužení) Přihláška do výběrového řízení : - Životopis a motivační dopis v angličtině pošlete na adresu : yee yeenet.

eu Výhody : 25 dní dovolené, 3 sick days

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost