Consultant v Insurance teamu
Deloitte Česká republika
Praha-Karlín, Cz
před 54 dny

Deloitte Insurance oddělení se specializujeme se na poradenství pojišťoven - od distribuční strategie a nastavování obchodního jednání, přes optimalizaci back office procesů až po pojistnou matematiku a produktový pricing.

Pojď do toho s námi, jsme konzultanti, pracujeme na různorodých projektech, což nám umožňuje neustálé se učit a profesně růst.

Co tě u nás čeká :

Budeš se podílet na projektech v oblastech distribuce pojištění, vývoje produktů a implementace změn dle businessových či regulatorních požadavků.

Jak projekt probíhá? Pokaždé jinak, ale uvádíme jeden reálný projekt pro představu : Pojišťovna dle požadavků regulace vytvářela informační dokumenty ohledně nákladovosti životního pojištění, které mají klientovi pomoci s výběrem vhodného produktu.

Pojišťovna vytvořila draft dokumentů, ale chtěla provést revizi, zda postupovala správně a vše je v souladu. Pro naši analýzu jsme spojili konzultanta Insurance týmu, pojistného matematika a právníka.

Prošli jsme draft dokumentů a další podkladové materiály a zrevidovali soulad s regulací, správné pochopení požadavků a poskytli jsme právní výklady na nejednoznačné situace.

Také jsme provedli revizi výpočtů nákladových ukazatelů a doporučili, jakým způsobem klientovi komunikovat, tak aby jim jasně rozuměl.

Projekt jsme ukončili workshopem, kde jsme představili naše závěry, doporučení úprav a jejich zavedení do praxe.

Co ti nabízíme :

 • Získáš zkušenosti ze širokého spektra projektů a uděláš si představu, jak doopravdy funguje pojišťovnictví napříč celým trhem
 • Každý den se budeš učit praxí díky přímé spolupráce s experty
 • Poznáš reálné fungování nejrůznějších pojišťoven, budeš navštěvovat jejich centrály, uslyšíš názory jejich zástupců, potkáš se s klíčovými lidmi pojistného trhu
 • Výraznou podporu tvého dalšího profesního růstu
 • Řadu zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, sick days, stravenky, systém Cafeteria, firemní akce)

  Jak bychom si tě představovali :

 • Jsi absolvent magisterského programu ekonomického či technického zaměření.
 • Anebo máš zkušenosti z pojistného trhu či finanční instituce (výhodou jsou zkušenosti z podpory distribuce, CRM, produktová podpora atd.)
 • Jsi aktivní, dokážeš logicky uvažovat a chceš se neustále učit a posouvat své zkušenosti a znalosti dále (operativní úkoly u nás nečekej)
 • Jsi schopný se zorientovat v textu či zadání, úkol si zavlastnit , navrhnout kroky a dovést ho ke zdárnému konci
 • Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost