OPERÁTOR/KA VÝROBY
JOB LEADER CZECH s.r.o.
Stráž nad Nisou, Česká republika
před 3 dny
source : Kdejeprace.cz
  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a základní vzdělání
  • Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu :

    Náplň práce :

  • vizuální kontrola automobilových dílů
  • přesun lehkých dílů ze stanovišť
  • lepení plastových dílů
  • zakládání materiálu do linky
  • Požadujeme :

  • ochotu pracovat na 3směnném provoze
  • zájem o dlouhodobou pracovní spolupráci
  • pracovitost, spolehlivost, flexibilitu
  • Nabízíme :

  • mzdu 19.500 Kč včetně prémií a bonusů (uvedená mzda je za plný úvazek, při úvazku zkráceném se náležitě krátí)
  • příplatek 13 Kč / hod. za práci v odpoledních hodinách
  • příplatek 23,50 Kč / hod. za práci v nočních hodinách
  • měsíční prémie až do výše 5.100 Kč
  • bonus za docházku 1.200 Kč
  • dotované stravování
  • příjemné pracovní prostředí
  • k dispozici nápojové a občerstvovací automaty
  • fyzicky nenáročná práce
  • práce i na DPČ
  • případě zájmu o inzerovanou pozici, zašlete životopis na liberec jobleader.cz nebo volejte na 778 762 555

    Vyžadované vzdělání : Základní + praktická škola