Obchodní zástupce - Specialista pro Asijský trh
redbull uk
Prague
před 2 dny

Oblasti, které jdou ruku v ruce s Vašimi silnými stránkami

všechna práce, kterou Vám s důvěrou svěříme)

Smysl pro obchod

Pro obchod jste se narodil / a. Zajišťování distribuce, viditelnosti a budování značky skrze každodenní kontakt se zákazníky tradičního trhu, části gastronomie a dalších obchodů je pro Vás denním chlebem a radostí.

Ve svěřeném regionu nesete s hrdostí Vám vlastní odpovědnost za plnění obchodních i marketingových plánů.

Zodpovědnost a spolehlivost

Jste veskrze zodpovědný člověk, který přistupuje k prostředkům firmy jako k svým vlastním. Jakékoliv problémy řešíte samostatně a proaktivně.

Chcete se ve svých silných stránkách neustále rozvíjet a myslet na svůj osobní i profesionální rozvoj.

Komunikace

Praze už delší dobu působíte, takže navazování obchodních vztahů je pro Vás přirozenou součástí pracovní náplně. Své klienty považujete za partnery, kde kladete důraz na dlouhodobou spolupráci a zabezpečování nárůstu prodejů.

Zároveň Vás baví pracovat v mladém a dynamickém kolektivu.

Inovace

Chcete se stát silným článkem již fungujícího týmu, na který se mohou ostatní vždy spolehnout. Budete svůj přirozený talent a rádi věci posouváte dál, dáváte jim něco ze sebe .

Red Bull kultura i produkty jsou Vám více než blízké.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost