Obchodníci s nemovitostmi
Invest Real Service s.r.o.
Litomyšl, CZ
před 4 dny
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro Invest Real Service s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Smetanovo náměstí 15, Litomyšl, 57001
  • Přidáno : 29.8.2018
  • Realitní makléři :

    NÁPLŇ PRÁCE : pro zavedenou realitní kancelář v centru Litomyšle hledáme nové obchodníky s nemovitostmi, klademe důraz na kvalitu a komplexnost poskytovaných služeb stejně jako na individualitu našich klientů, proto je pro nás prioritou rozvíjet naše dovednosti a služby, abychom mohli vyjít vstříc každému

    POŽADAVKY : komunikativní a cílevědomá osobnost, touha nebýt průměrný a aktivně rozvíjet svou kariéru, reprezentativní vzhled, schopnost vyjadřování a improvizace, proaktivita, týmový duch, ochota učit se, zodpovědnost, pracovitost, vytrvalost, loajalita ke společnosti, znalost práce na PC, čistý rejstřík trestů

    NABÍZÍME : zajímavou a různorodou práci, know-how tradiční společnosti a zkušených kolegů, stabilní zázemí zařízené kanceláře na známém a frekventovaném místě v centru města, zaškolení, možnost využití služebního automobilu a telefonu, právní poradenství k obchodním případům

    KONTAKT : e-mailem (zasílejte životopisy)

    Vyžadované vzdělání : ÚSO (vyučení s maturitou)